г. Киев, ул. Северо-Сырецкая 1-3
т. +380(93)377-83-72

 

Про компанію DIGI-KEY      

Заснував компанію DIGI-KEY Рональд Стордал (Ronald A.Stordahl). Ще навчаючись в коледжі, він сконструював цифровий телеграфний ключ (названий ним Digi-Key), який продавав таким же, як і він сам, радіоаматорам за $ 12. Закінчивши Університет штату Міннесота і отримавши докторський ступінь з електроніки, Роналд повернувся в 1972 році в рідне місто Тіф-Рівер-Фолс (Thief River Falls) і зайнявся продажем електронних
компонентів для радіоаматорів-короткохвильовиків.

Коли в 1976 році Рональд Стордал запросив на роботу свого шкільного друга Марка Ларсона (Mark Larson), в компанії було 15 співробітників, її оборот становив $ 800 тис., а площа складу не перевищувала 100 квадратних метрів. У 1985 році Ларсон став президентом компанії і, звернувши з шляху обслуговування радіоаматорів, забезпечив 22% щорічного зростання (CAGR) на наступні 20 років. Як результат, на 2016 Digi-Key є четвертим найбільшим дистриб'ютором електронних компонентів у Північній Америці та п'ятим по величині дистриб'ютором електронних компонентів у світі.

Центральний (єдиний) склад Digi-Key знаходиться у Thief River Falls, штат Міннесота. Вся фірма займає 74 000 квадратних метрів і має понад 3400 працівників. Центр розподілу компонентів має понад 1,3 мільйони позицій від більш ніж 650 виробників та постачальників з 170 країн світу. Компанія також може надати доступ до більш ніж 5 мільйонів компонентів зі свого онлайн-каталогу.

8 грудня 2015 р. Компанія Digi-Key оголосила про те, що вони відправили свою 50 000 000 посилку і визнали це важливою віхою компанії.

Компанія-перевізник UPS організувала спеціальні авіарейси з Тіф-Рівер-Фолс до свого терміналу в Луїсвіллі.

Компанія DIGI-KEY вибрала класичну каталожну модель бізнесу (так само працюють відомі фірми Farnell, RS, Elfa), але змогла настільки чітко налагодити логістику і схему наповнення і підтримки складу, що забезпечувала на 2006 майже 90% -виконання замовлень. У той час як середній по галузі показник був - 50%. Використовуючи direct-mail-технологію доставки замовлення кінцевому споживача, DIGI-KEY (як свого
часу і компанія Dell) зуміла в своєму розвитку випередити більших конкурентів. Компанія перемістилася з 20-го на 6-е місце в рейтингу дистриб'юторів ЕК США. У світовому рейтингу 2005 року компанія займала 9-е місце.

З 90-х років минулого століття цільовою аудиторією компанії стали розробники електронної техніки, і хоча вони і зараз залишаються основними замовниками, все частіше компанія продає вже оптові партії компонентів виробникам електронної техніки. Цей процес не залишився непоміченим виробниками ЕК, і LineCard DIGI-KEY розширюється надзвичайно швидко - зараз в ньому понад 650 компаній і щотижня додаються нові. І це при тому, що компанія практично не займається просуванням електронних компонентів на ринок.

Основним інструментом роботи з замовниками на 2007 рік були друкований каталог на восьми мовах (щорічно розсилалось майже 5 млн. примірників) і web-сайт, запущений в 1995 році. Реально діяли 20 хост-сайтів в різних країнах. У компанії вважають поєднання друкованого та віртуального каталогів найбільш ефективними і зручним для користувачів.
Оплата за покупки приймалась в 13 валютах .

На сайті компанії DIGI-KEY www.digikey.com якогось унікального контенту немає. Головне - це вікно пошуку, ввівши в яке назву потрібного вам компонента, ви можете отримати детальну інформацію про нього і, що найголовніше, уточнити кількість на складі та ціну для різних партій відвантаження. І якщо ви живете в США, можна замовити його відразу і бути впевненим, що замовлення буде відвантажено в той же день. Мрія розробника!

Digi-Key обслуговує інженерів-розробників і ринок конструкторських зразків, а також розширює роль у постачанні виробникам комплектного обладнання і промисловим виробникам.

Новини компанії:
https://www.digikey.com/en/product-highlight?_ga=2.262810636.1429290695.1513686790-1260977470.1513686790