29.10.2022     Ізольовані DC-DC підвищуючі конвертори 

Компанія NVE розширила свою революційну лінійку перетворювачів постійного струму IsoLoop® ILDCxxVE версіями 3,3-5 і 3,3-6 вольт на додаток до оригінальної версії 3,3-3,3 вольт:

   Модель    Корпус Вхідна
 напруга 
Вихідна
 напруга 
 ILDC11VE  SOIC16W  3.3 В 3.3 В
 ILDC12VE [new!] 5 В
 ILDC13VE [new!] 6 В

Висока ізоляція
Деталі ILDCxxV розраховані на ізоляцію 4 кВ згідно з новим стандартом VDE 0884-17.

Достатня потужність
250 міліват повністю регульованої потужності достатньо для ізольованої шини RS-485 або драйверів MOSFET високого рівня.

Низька пульсація
Менше ніж один мілівольт амплітудних пульсацій означає низький рівень шуму та надійність систем.

Плавний старт
Плавне наростання вихідної потужності із запуском щонайменше за дві мілісекунди полегшує послідовність живлення, наприклад дозволяючи керуючій електроніці запускатися до подачі живлення на H-міст.

Термоміцність
Максимальна температура переходу 175 °C забезпечує повну потужність до 125 °C навколишнього середовища без зниження номінальних характеристик. Вбудований захист від короткого замикання запобігає надмірному розсіюванню потужності.

Мінімальна кількість деталей
Єдиними зовнішніми деталями, які потрібні, є три недорогі байпасні конденсатори. Немає потреби в додатковому регулюванні та мінімальному навантаженні. Стрибки частоти та екранування усувають електромагнітні перешкоди та роблять феритові кульки непотрібними.

Ультрамініатюрні корпуси
Корпус SOIC16 за стандартом JEDEC забезпечує чудову ізоляцію 4 кВ відповідно до нового стандарту VDE 0884. Найменші у світі ізольовані перетворювачі постійного струму в постійний — 3 x 5,5 мм в корпусі DFN6 — незабаром з’являться.

Оціночні плати
Оціночні плати серії ILDC мають усе необхідне для роботи ILDC1x, є лише компонент та три обхідних конденсатори. Є також світлодіоди, які показують, що перетворювач працює, і гвинтові клеми для легкого підключення. Не потрібні феритові кульки або зовнішні регулятори.

ILDC1x datasheet »

Демонстраційне відео »

 

 Найкраща у своєму класі робоча напруга ізолятора  

NVE постійно вдосконалює запатентовану кераміко-полімерну композитну бар'єрну технологію ізолятора. Ці ізолятори мають найкращі робочі напруги в галузі, і тепер вони сертифіковані на робочі напруги щонайменше 600 В (849 Впік) відповідно до VDE 0884-17, нового «золотого стандарту» для ізоляторів.

Відповідно до VDE 0884-17, номінальна робоча напруга визначається на основі випробувань на пробій діелектрика, що залежить від часу (TDDB), і є важливою цифрою для довгострокової надійності.

В соответствии со стандартом VDE 0884-17 номинальное рабочее напряжение определяется на основе испытаний на пробой диэлектрика в зависимости от времени (TDDB) и является важным показателем надежности в долгосрочной перспективе.

Наші найкращі в своєму класі ізолятори серії V розраховані на чудову робочу напругу 1200 В (1798 Впік).

Кращі у своєму класі специфікації бар’єра:
• Напруга ізоляції: до 6 кВ (середньоквадратичне значення) (версії серії V)
• Бар'єрний опір: 100 тераом
• Стійкисть до наднапругі: 8 кВ
• Термін служби бар'єру: 44000 років